More

    Rotherham har valgt sin mann

    Exeter City sin særs suksessfulle manager har i dag blitt ny manager for Rotherham. Klubben bekreftet i helgen at de hadde gitt Rotherham tillatelse til å prate med deres manager.

    I dag kom beskjeden om at Matt Taylor har takket ja til den ledige jobben i Rotherham. Dermed ble 2-2 kampen mot Bristol Rovers i helgen hans siste kamp. Taylor har imponert stort og tok klubben til League One forrige sesongen etter en strålende avslutning i League Two.

    Exeter City melder at de har startet jakten på ny manager. I mellomtiden er det u18-trener Kevin Nicholson og Jon Hill som leder laget fremover.

    Rotherham mistet suksessmanageren Paul Warne til League One-klubben Derby forrige uke. Nå henter de altså erstatteren fra samme nivå. Rotherham møter i morgen Millwall hjemme på New York Stadium.

    Relaterte artikler

    Del artikkel

    Bookmakertesten 2026 Oppdatert

    Epicbet best i årets bookmakertest

    Tipsbladet har vurdert 20 spillselskaper på odds, fotball, brukeropplevelse, kampanjer og total sportsbook-kvalitet.

    1
    Epicbet 90 av 100 poeng
    🏆
    2. Coolbet 89 p
    3. BoaBet 84 p

    Se hele sluttabellen, kategorivinnerne og hvorfor Epicbet gikk til topps etter en av de jevneste gullkampene i testens historie.

    Les om vinneren →

    Siste nytt

    Nyhetsbrev

    Få siste nytt rett i mailen